یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
دبیر علمی و اعضای هیأت علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند

دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد و اعضای هیأت علمی این جایزه در احکامی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «منیژه آرمین» را به‌عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: «نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده سرکار عالی در زمینه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب می‌شوید.

مقتضی است براساس وظایف مندرج در آیین‌نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص این جایزه، اقدام لازم را معمول فرمایید.»

در احکامی دیگر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی «ابراهیم زاهدی‌مطلق»، «مجید قیصری»، «محمد سرور مولایی»، «احمد دهقان»، «محمد حسین جعفریان»، «محمدرضا جوادی یگانه»، «ابوتراب خسروی» و «حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری» نیز به‌عنوان اعضای هیأت علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.

در بخشی از این احکام آمده است: «با عنایت به مراتب علمی، فرهنگی و ادبی و تجارب ارزنده جنابعالی به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب هیأت امنای جایزه ادبی جلال آل احمد، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می‌شوید.

مقتضی است براساس وظایف مندرج در آیین‌نامه این جایزه که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است؛ اقدامات لازم مبذول فرمایید.

از خداوند متعال توفیق شما را آرزومندم.»
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها