سه‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
ششمین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» فراخوان داد

انتشارات هزاره ققنوس با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دوران دفاع مقدس و تولید ادبیات مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، ششمین دوره «جشنواره خصوصی داستان کوتاه پایداری» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری، شیوه اصلی دریافت آثار جشنواره داستان کوتاه پایداری به‌صورت پیامکی خواهد بود و علاقه‌مندان از 31 شهریورماه 1394 تا پایان مهرماه سال جاری فرصت دارند تا «داستانک‌ها» و یا «داستان‌های کوتاه کوتاه» را حداکثر در 250 کلمه از طریق پیام کوتاه به شماره 0210000365 و یا از طریق ایمیل به آدرس Fest@iranhdm.ir ارسال کنند.

به رتبه اول تا سوم به ترتیب 700، 600 و 500 هزار تومان و سایر آثار جوایزی اهدا خواهد شد و همچنین آثار ارسالی پس از بررسی و ارزشیابی در کتابی با همین عنوان چاپ و منتشر می‌شود.

ضمنا آثار ارسالی نباید تا پیش از این در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه و یا در نشریات مکتوب و غیرمکتوب منتشر شده باشند.

یادآور می‌شود اولین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری به همت انتشارات هزاره ققنوس در سال 1389 و همزمان با سی‌امین سال آغاز دفاع مقدس مردم ایران برگزار شد و تاکنون 6 کتاب از آثار منتخب جشنواره پیشین منتشر شده است.

شناسایی و معرفی استعدادهای تازه در حوزه ادب پایداری، تولید محتوای ادب پایداری در فضای مجازی، چاپ و نشر آثار منتخب در قالب کتاب و تقدیر و تشکر از نوقلمان ادب پایداری برخی از اهداف برگزاری جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری است.

ششمین جشنواره خصوصی «داستان کوتاه کوتاه پایداری» به همت انتشارات هزاره ققنوس و با مشارکت باغ موزه دفاع مقدس و نیز حمایت جمعی از ناشران حوزه ادبیات پایداری مثل انتشارات سفیر اردهال، انتشارات تجلی مهر برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها