شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
«تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ارزش‌های اجتماعی بین نسلی» رونمایی می‌شود

کتاب «تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ارزش‌های اجتماعی بین نسلی» در سرای اهل قلم خانه کتاب رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، «تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ارزش‌های اجتماعی بین نسلی» که توسط دکتر منصور ساعی و احمد ساعی نوشته شده، با حضور دکتر منصور ساعی در سرای اهل قلم مورد نقد قرار می‌گیرد.

در این نشست، دکتر هادی خانیکی، دکتر مهدی منتظرقائم و مصطفی اسدزاده نیز حضور دارند.

گفتنی است کتاب «تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ارزش‌های اجتماعی بین نسلی» که «تلویزیون‌های ماهواره‌ای» و «ارزش‌های اجتماعی» را به عنوان دو مفهوم مورد بررسی قرار می‌دهد، در 7 فصل تدوین شده است. «مفهوم شناسی ارزش و انواع دسته بندی از ارزش‌های اجتماعی از نگاه صاحبنظران»، فصل اول این کتاب را تشکیل می‌دهد.

در فصل دوم، «مفهوم شناسی نسل و روابط نسلی» مورد بررسی قرار گرفته است. در فصل‌های سوم و چهارم، «چیستی رسانه و رویکردهای نظری به تاثیر رسانه‌ها بر ارزش‌ها و مطالعات تجربی در مورد رسانه‌ها و ارزش‌ها» بررسی شده است. فصل پنجم به «مبانی نظری و پیشینه تجربی به تدوین چارچوب نظری مفهومی و روش شناسی مطالعه» می‌پردازد. «یافته‌های توصیفی تبیینی حاصل از مطالعه میدانی و تجربی» در فصل ششم ارائه شده است و نتایج و تبیین آن ها نیز موضوع فصل هفتم کتاب را تشکیل می‌دهد.

کتاب «تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ارزش‌های اجتماعی بین نسلی» یکشنبه 29 شهریور از ساعت 17 تا 19 در سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک 2 رونمایی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها