یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
بیشترین تراکنش در بخش عمومی و بیشترین فروش در بخش دانشگاهی نمایشگاه

مدیر کمیته رفاهی و هماهنگی با نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره تراکنش‌های انجام شده در بخش‌های مختلف نمایشگاه به ارائه توضیح پرداخت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نیکنام حسین‌پور درباره میزان تراکنش‌های انجام‌شده تا پایان چهارمین روز نمایشگاه گفت: ‌بر اساس تحقیقی که از میزان فروش ناشران تا پایان چهارمین روز نمایشگاه به دست آمده، بیشترین فروش در بخش دانشگاهی صورت گرفته است.
 
وی افزود: در بخش دانشگاهی 228 هزار و 198 تراکنش صورت گرفته و بر اساس آمار بالاترین میزان فروش هم در این بخش انجام شده است.
 
حسین‌پور با اشاره به میزان تراکنش‌های صورت‌گرفته در بخش عمومی نیز گفت:‌ بالاترین میزان تراکنش در بخش عمومی انجام شده است. با توجه به حضور ناشرانی بیشتر در این بخش، 292 هزار و 790 تراکنش در این بخش صورت گرفته است. میزان تراکنش در این بخش بالاترین تراکنش بوده، اما کمتر از بخش دانشگاهی فروش داشته است.
 
مدیر کمیته رفاهی  نمایشگاه کتاب در ادامه گفت: همچنین بعد از بخش عمومی، بیشترین میزان تراکنش در بخش بین‌الملل بوده که تعداد آن به 112 هزار و 226  رسیده است.  در بخش کودک و نوجوان نیز   97 هزار و  897 تراکنش انجام شده است. در بخش آموزشی و دیجیتال نیز به ترتیب  52 هزار و 108 و 3 هزار و 508 تراکنش صورت گرفته است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها