شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
پیمان‌های الهی با اهل ایمان در شهر کتاب نقد می‌شود

نشست هفتگی شهر کتاب، 25 شهریورماه به بحث و گفت‌وگو درباره‌ کتاب «پیمان‌های الهی با اهل ایمان» اثر محمد محمدیان اختصاص دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی شهر کتاب، کتاب «پیمان‌های الهی با اهل ایمان» اثر محمد محمدیان در نشست این هفته شهر کتاب سه‌شنبه 25 شهریورماه بررسی می‌شود.

در توضیح این کتاب آمده است: «خداوند متعال ۸۹ بار در قرآن، بندگان مومن خود را با عبارت «یا ایها الذین آمنوا» مخاطب قرار داده و خواست‌های خویش از اهل ایمان را در این قالب عاطفی و سرشار از محبت بیان کرده است. ویژگی‌ها و نشانه‌های اهل ایمان کدام است و چه وظایفی دارند؟ سیر و سلوک اهل ایمان چگونه است؟ راه وصول به ملکوت هستی و ورود به عرصه‌ عبودیت و اخلاص چگونه فراهم می‌شود؟ مجموعه 10 جلدی «پیمان‌های الهی با اهل ایمان» نوشته‌ محمد محمدیان پاسخی به این پرسش‌هاست. این کتاب به همت دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده است.»

نشست بررسی مجموعه 10 جلدی «پیمان‌های الهی با اهل ایمان» سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت 16 و 30 دقیقه  با حضور محمدعلی مهدوی‌راد، حسن بلخاری و محمد محمدیان در مرکز فرهنگی شهر کتاب به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، نبش کوچه‌ سوم برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها