یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹
کتاب «یخ زده» هم پرفروش شد

کتاب «یخ زده» که با موفقیت انیمیشن پرفروشی به همین نام و با تمرکز بر همین داستان نوشته شده، در فهرست پرفروش‌های آمریکا جای گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از یو.اس.ای.تودی، انیمیشن کمپانی دیسنی که تاکنون فروشی بیش از 376 میلیون دلار را ثبت کرده موجب شده تا عروسک‌ها، اسباب بازی‌ها و کتاب‌هایی نیز درباره آن وارد بازار شود.

انتشار کتاب‌های متعددی از این انیمیشن که درباره دختری است که به دنبال خواهرش می گردد، در میان 50 کتاب پرفروش آمریکا جای گرفت.

این انیمیشن که پس از ساخته شدن و به دنبال استقبال از آن، در قالب کتاب نیز وارد بازار شد، برای رده بندی سنی متفاوت نوشته شده و به همین دلیل نسخه های متفاوت و متعددی از آن وارد بازار کتاب شده است.

پرفروش ترین نسخه این کتاب که با عنوان «یخ زده: تبدیل فیلم به کتاب» منتشر شده در جایگاه 36 از فهرست کتاب‌های پرفروش آمریکا جای گرفته است. این کتاب از تولیدات والت دیسنی است و برای کودکان 8 تا 12 سال در 128 صفحه منتشر شده است.

در همین حال«یخ‌زده: داستان دو خواهر» هم جایگاه 50 را در میان کتاب‌های پرفروش به خود اختصاص داده است. این کتاب در 32 صفحه، نسخه الکترونیک کتاب اصلی است.

کتاب دیگری نیز با عنوان «یخ زده: آدم برفی بزرگ، آدم برفی کوچک» در جایگاه 66 قرار گرفت. این کتاب با جلد کاغذی منتشر شده و برای کودکان 4 تا 6 سال در 32 صفحه تنظیم شده است.

«یخ زده: کتاب قصه» همراه با سی.دی که در جایگاه 120 قرار گرفته نیز برای کودکان 3 تا 5 سال و گروه سنی پیش دبستانی آماده شده و 32 صفحه است.

«کتاب طلایی یخ زده» که در 24 صفحه برای کودکان 2 تا 5 سال تهیه شده و با جلد سخت به بازار آمده است، نیز نسخه دیگری از این کتاب است که در جایگاه 125 کتاب‌های پرفروش جای گرفته است.

فیلم انیمیشن «یخ زده» هم در بازار داخلی آمریکا و هم در بازار جهانی با فروش فوق‌العاده‌ای روبه رو شده و حتی رکورد انیمشن «شیر شاه» را نیز شکسته است./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها