چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۷
اعلام آخرین مهلت برای تکمیل ثبت‌نام در نمایشگاه کتاب دانشگاهی

پانزدهم آبان ماه، فرصت نهایی ثبت نام و تکمیل مدارک برای ناشران علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه سالانه کتاب دانشگاهی اعلام شد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در حالی‌که جزییات برگزاری پنجمین نمایشگاه سالانه کتاب دانشگاهی، از جمله زمان، مکان و میزان تخفیف کتاب‌ها هنوز مشخص نشده است، انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی اعلام کرد ناشران متقاضی شرکت در این نمایشگاه تا 15 آبان ماه زمان دارند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.  

مدیر واحد ثبت‌نام انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی اعلام کرد ناشران برای معرفی و عرضه آثار خود به خریداران باید هرچه سریع‌تر لیست کتاب‌های خود را تکمیل و به انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی ارسال کنند. 

با بیان این مطلب اظهار کرد: با وجود مشکلات موجود برای برگزاری نمایشگاه، استقبال ناشران رضایت‌بخش بوده و تاکنون حدود 220 ناشر ثبت‌نام کرده‌اند که باید تا 15 آبان ماه لیست کتاب‌های خود را تکمیل کنند. ناشرانی هم که هنوز موفق به ثبت‌نام نشده‌اند همچنان می‌توانند فرم لازم را ارسال کنند.

وی افزود: ناشران متقاضی شرکت در پنجمین نمایشگاه سالانه کتاب دانشگاهی برای معرفی و عرضه کتاب‌های خود باید فرمت لیست کتاب را از پست الکترونیکی ثبت شده در فرم پیش ثبت‌نام دریافت و پس از تکمیل آن را به نشانی abup@abup.ir ارسال کنند. 

لیست کتاب‌های منتشره ناشران برای عرضه به مراکز علمی، تخصصی و دانشگاهی، اداری و آموزشی و سایر خریداران و همچنین جهت بارگذاری در سایت نمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد و چنانچه ناشری نمایندگی فروش آثار نشر دیگری را نیز دارد، باید فرمت لیست کتاب آن نشر را جداگانه تکمیل و ارسال کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها