چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱
فيزيولوژي بدمينتون و تمرين تا مهرماه در بازار نشر

استاد دانشكده تربيت‌بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران از چاپ و عرضه دو اثر تازه‌اش تا مهر‌ماه سال جاري توسط نشر دانشگاه تهران خبر داد._

دكتر محمد‌رضا كُردي در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اظهار داشت: «فيزيولوي كاربردي بدمينتون» و «فيزيولوي تمرين» كتاب‌هايي در حوزه فيزيولوي ورزشي‌اند كه براي هر يك از آن‌ها بيش از يك سال زمان صرف شده است و به ترتيب آثاري تاليفي و ترجمه‌اند.

وي ادامه داد: «فيزيولوي كاربردي بدمينتون» بيان كننده نياز‌هاي فيزيولوژيك بازيكنان نخبه اين رشته ورزشي است. مربيان مي‌توانند با توجه به اين ويژگي‌ها، نيازهاي بازيكنان خود را شناسايي كنند. حتي عموم مردم كه به بدمينتون علاقه‌مندند نيز مي‌توانند از اين اثر براي بهبود عملكردشان بهره‌مند شوند.

عضو هيات علمي دانشكده تربيت ‌بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران افزود: براي تاليف اين اثر علاوه بر بهره‌مندي از منابع محدود داخلي، از كتاب‌ها و مقاله‌هاي خارجي و به ويژه فدراسيون جهاني بدمينتون و همچنين چندين تحقيق تخصصي خودم در سطح ملي و استاني استفاده كردم.

وي تصريح كرد: كتاب «فيزيولوژي تمرين» نيز از منابع به‌روز و جديد در بازار جهاني نشر ورزشي بهره مي‌برد كه نويسندگان برجسته اين حوزه نگارش آنها را برعهده داشته‌اند. خوشبختانه ترجمه اين كتاب در كمتر از يك سال به پايان رسيد و ‌اكنون براي داوري و تصحيح نهايي به انتشارات دانشگاه تهران ارسال شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط