علی رمضانی از برگزاری «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» در نیمه اول بهمن‌ماه و فرصت 6 روزه برای ثبت‌نام ناشران متقاضی حضور در این نمایشگاه خبر داد.
اعلام زمان ثبت‌نام حضور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ناشران 6 روز فرصت دارند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در خصوص ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» عنوان کرد: ناشران داخلی متقاضی حضور در این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ یازدهم دی‌ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌‏نام اقدام کنند. 
 
وی همچنین درباره «پست کتاب» و عضویت ناشران در این سامانه اظهار کرد: عضویت ناشران داخلی در سامانه «پست کتاب» به‌منظور بهره‌مندی از تخفیف‌های پست کتاب، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران الزامی است.
 
رمضانی ضمن بیان اینکه نمایشگاه در نیمه اول بهمن‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: ناشران می‌توانند کتاب‌های خود را که از سال ۱۳۹۱ منتشر کرده‌اند در این نمایشگاه عرضه کنند؛ همچنین این آمادگی وجود دارد تا مغایرت‌ مرتبط با کتاب‌های ناشران در بانک اطلاعاتی کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران در قالب ضوابط اجرایی رفع شود.
 
 علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند.
کد مطلب : ۳۱۶۴۰۸
https://www.ibna.ir/vdcjymetouqevxz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیاده‌روی اربعین 1401