حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمـدرضا واحدی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به‌عنوان معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب شد.
معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمـدرضا واحدی را به‌عنوان معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های این نهاد منصوب کرد.

متن حکم به شرح زیر است:

«برادر گرامی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمــد رضا  واحدی

با سلام
با احترام، با توجه به سوابق درخشان و ممتد فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان معاون امور استان‏ها، مجلس و مشارکت‏های نهاد کتابخانه‏های عمومی کشور منصوب می‏شوید.

انتظار دارم با همکاری تمامی معاونان و مدیران نهاد در سراسر کشور اقدامات اساسی در جهت بهبود امور مربوطه صورت گیرد. ان‌شاء‌اللّه»

حجت‌الاسلام و المسلمین واحدی علاوه بر تحصیلات در دروس خارج فقه و اصول، فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق است.

وی پیش از این، سابقه معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مشاور فرهنگی رئیس جهاد دانشگاهی کشور، کارشناس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارزیابی آثار ارزشمند، رئیس انجمن ادبی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه اجرایی خود دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین واحدی نویسنده ده‌ها مقاله فرهنگی در مطبوعات است و تألیف 16 نسخه کتاب از جمله «زندگی برتر»، «بانوی ناشناخته» و «مجموعه عاشقانه‌ها» در 6 جلد و رمان «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم» را در سابقه فرهنگی خود به جا گذاشته است.

از جمله فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی وی می‌توان به برگزاری جلسات هفتگی نقد شعر و اداره کارگاه ادبی از سال 82 تاکنون، برگزاری جلسات هم‌اندیشی با جوانان از سال 87 تاکنون، تدریس دروس مختلف در دانشگاه پیام‌نور و نگارش بیش از 700 نوشته اجتماعی، فرهنگی اشاره کرد.
کد مطلب : ۲۱۲۰۷۲
https://www.ibna.ir/vdcbz5b55rhb8gp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب