شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۳
اینگونه نباشد که به خاطر حرف عده‌ای منحرف حرف ولی فقیه، روی زمین بماند

هر برگ زرینی از وصایای شهدا، تاریخ تحول فکری انقلاب اسلامی را در عرصه رویارویی نهایی جبهه حق علیه باطل بیان می‌کند و بسان قطب‌نمایی است که سمت و سوی جریان تمدن‌ساز اسلامی را نشانمان می‌دهد. آنچه در ادامه می‌خوانید، وصایای دلسوزانه شهدای مدافعان حرم نسبت به فضای غبارآلود زمانه و گرفتاری‌های آن‌ است.

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «وصیت نامه شهدای مدافعان حرم» از اداره کل اسناد و انتشارات (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و ویراستهٔ نسرین خادمی خالدی است و نشر شاهد آن را منتشر کرده است. آنچه در ادامه می‌خوانید وصیت‌نامه شهید محمدرضا فخیمی هریس (پنجم دی ۱۳۷۰- بیست‌ویکم آذر ۱۳۹۴) است.

بسمه تعالی

اینجانب بنده گناهکار درگاه خداوند از شما امت شهید پرور تقاضا دارم که مطیع محض ولایت حضرت امام خامنه‌ای باشید نه در حرف بلکه در عمل. اینگونه نباشد که به خاطر حرف این و آن و عده‌ای منحرف حرف ولی، روی زمین بماند. یا اگر حرف ولی را مخالف با میل شخصی دیدیم به آن عمل نکنیم.

حال که دست بنده از دنیا کوتاه است و زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) را ندیدم، اگر ایشان را دیدید و زمان ظهور را درک کردید، سلام بنده را به ایشان اعلان فرمایید در پایان از همه بستگان، دوستان، هم‌سفران و کسانی که با آنها معاشرت داشتم، طلب حلالیت دارم.
 
محمد رضا فخیمی
۹۴/۹/۱۸»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها