سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
سومین جایزه کتاب سال بوشهر فراخوان داد

بوشهر- فراخوان سومین جایزه کتاب سال بوشهر از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بوشهر، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این باره گفت: فراخوان سومین جایزه انتخاب کتاب سال با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های شاخص استان، حمایت از نویسندگان و مؤلفان و ترویج فرهنگ کتاب و تشویق و ترغیب جامعه به حوزه کتاب منتشر شد.

عبدالرحیم افروغ در خصوص بخش‌های این رویداد فرهنگی توضیح داد: این جایزه شامل سه بخش اصلی (در همه رده‌های موضوعی)، بخش جنبی (موضوعات طراحی جلد، تصویرسازی و خلاقیت) و بخش ویژه (در ارتباط با فرهنگ و هویت بوشهر) می‌شود.

به گفتۀ وی، ناشران، نویسندگان، مولفان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پرتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر فرم شرکت در این دوره را دریافت و به همراه دو نسخه از کتاب خود به نشانی میدان قدس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ارسال، دبیرخانه سومین جایزه کتاب سال بوشهر ارسال کنند.

وی در خصوص شرایط آثار ارسالی هم بیان کرد: آثار ارسالی باید در بازۀ فاصله زمانی فروردین سال ۱۴۰۰ تا اسفند ۱۴۰۱ برای اولین بار چاپ و منتشر شده باشد. کتاب‌های ارسالی باید دارای برگه اعلام وصول بوده و برای نخستین‌بار در سال ۱۴۰۱ منتشر شده باشند. نویسنده، مؤلف و مترجم اثر ارسال شده باید بومی باشد. کتاب‌های کمک‌درسی و عکس‌برداری‌شده از کتاب‌های خارجی داوری نخواهد شد. آثار ارسال شده پس از داوری بازگردانده نخواهد شد.

افزوغ یادآور شد: متقاضیان بایستی آثار خود را تا روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد‌ماه ۱۴۰۲ ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۲۰۵۳۶_۰۷۷ تماس بگیرند.

 به گزارش ایبنا، آیین اختتامیه و اعلام نتایج سومین جایزه جایزه انتخاب کتاب سال بوشهر آبان‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها