یکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
عرضه نسخه الکترونیکی کتاب «زمانی برای عاشقی»

همدان - مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از دسترسی نسخه الکترونیکی کتاب «زمانی برای عاشقی» در فراکتاب خبر داد.

محمد برخورداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان، با بیان اینکه نسخه الکترونیکی کتاب «زمانی برای عاشقی» در فراکتاب قابل دسترس شده است، اظهار کرد: این کتاب عاشقانه‌ای در دل جنگ است، عاشقانه‌های یک فرمانده به روایت‌گری «معصومه خدابخشی» همسر سردار شهید «محسن عینعلی» و به قلم «لیلا گودرزیان‌فرد» تالیف شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب جذاب را می‌توان را از فراکتاب دریافت کرد، افزود: قلم روان نویسنده و خاطرات بکر راوی کتاب که به زبانی عامیانه بیان شده از علل اصلی استقبال بوده است.

مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: این کتاب در راستای تبیین جایگاه بانوان در ادبیات پایداری به ثمر نشسته به نحوی که برگزیده از نگاه مردمی شده و هفته اول مرداد جاری در کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی خوانش شد.

وی با تاکید بر اینکه امسال نیز پنج خوانش کتاب در همدان انجام شده است، اضافه کرد: این مهم در راستای تبیین مفاهیم ناب دوران دفاع مقدس و حفظ ادبیات پایداری صورت گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها