سه‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
هر هفته یک کتاب با تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه کتابخوانی ۱۰۰تایی‌ها

در ادامه فعالیت تابستانی باشگاه کتابخوانی ۱۰۰تایی‌ها، اعضای این باشگاه می‌توانند هر هفته یک کتاب را با تخفیف ویژه تهیه کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، عباس باباخانیان، مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: با توجه به استقبال چشمگیر نوجوانان از باشگاه کتابخوانی ۱۰۰تایی‌ها و ثبت‌نام بیش از یازده هزار نوجوان در این باشگاه همزمان با سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امکان تهیه کتاب با تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه فراهم شده است.وی افزود: نوجوانان می توانند با مراجعه به صفحه کاربری خود در سایت bk100.farhangsara.ir از تخفیفات ویژه این طرح بهره‌مند شوند.

مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیان کرد: نوجوانان و دانش‌آموزان مدارس در مقاطع تحصیلی متوسطه دوره اول و دوم با ارسال عدد ۱۰۰ به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷ لینک ثبت نام باشگاه را دریافت کرده و با تکمیل مشخصات خود و دریافت کارت عضویت (به‌صورت دیجیتال)، از خدمات و تسهیلات ویژه این باشگاه استفاده کنند.

باباخانیان در خصوص تسهیلات باشگاه کتابخوانی ۱۰۰تایی ها گفت: عضویت رایگان در کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حضور در پویش‌ها، مسابقات کتابخوانی، پاتوق‌های کتاب، اردوهای مطالعاتی و دیگر فعالیت‌های ترویج کتابخوانی، از جمله برنامه‌های باشگاه کتابخوانی ۱۰۰تایی‌ها ویژه نوجوانان شهر تهران است.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت bk100.farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها