شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
اعضای هیئت مدیره‌ جدید انجمن نویسندگان کودک و نوجوان معرفی شدند

اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، هیئت مدیره‌ و بازرسان دوره‌ جدید انجمن، بعد از برگزاری انتخابات معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان، در بیست‌و‌پنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مهدی حجوانی، سولماز خواجه‌وند، عباس جهانگیریان، مرجان فولادوند، افسون امینی، سیدعلی کاشفی‌خوانساری و محمدرضا مرزوقی به‌ عنوان اعضای اصلی و معصومه انصاریان، شهلا انتظاریان و زهره مسکنی به‌ عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره‌ برای دو سال انتخاب شدند.
 
با رأی اکثریت شرکت‌کنندگان در  مجمع عمومی، جعفر توزنده‌جانی، حمیدرضا شاه‌آبادی و مناف یحیی‌پور به مدت یک سال بازرس اصلی و پروین پناهی و شیدا رنجبر بازرس علی‌البدل انجمن شدند.
 
در بیست‌وپنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان که  به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد، شرکت‌کنندگان ضمن بررسی گزارش فعالیت یک‌‌ساله‌ انجمن، تراز مالی سال ۱۴۰۰ را تصویب کردند.
 
سپس سولماز خواجه‌وند، خزانه‌دار انجمن ضمن ارائه‌ گزارشی از وضعیت و مشکلات مالی انجمن، بودجه‌ پیشنهادی هیئت مدیره‌ برای سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد و حاضران به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداخت و پیشنهادهایی برای کاهش مشکلات مالی انجمن ارائه کردند و در نهایت بودجه‌ پیشنهادی به تصویب رسید.
 
جمعی از اعضای حاضر به منظور کمک به کاهش مشکلات مالی انجمن، پیشنهاد افزایش مبلغ حق عضویت را ارائه دادند که مبلغ حق عضویت سالانه‌ انجمن ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد.
 
محمود برآبادی نایب رئیس هیئت مدیره‌ انجمن، با کمک مجید راستی (نایب رئیس)، محمد قصاع و لیلا دارابی (ناظران مجمع عمومی) و فرزانه رحمانی (منشی مجمع عمومی)، این مجمع عمومی را اداره کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها