چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
«مسافران ملکوت» منتشر شد

کتاب «مسافران ملکوت» چند مقاله درباره مدافعان حرم به اهتمام احد کریمخانی است که از سوی انتشارات خط مقدم راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این کتاب دربردارنده هشت مقاله درباره شهدای مدافع حرم است. دیپلماسی جهادی با تأکید بر عملکرد سپهبد سلیمانی در عرصه سیاست خارجی، گفتمان مکتب سلیمانی و سبک زندگی معنوی شهدای مدافع حرم، الگویی برای رستگاری انسان معاصر برخی از عناوین این مقالات است.
 
نقش شهید سلیمانی در تقویت محور مقاومت، آثار رشادت‌های شهدای مدافع حرم بر امنیت ملی رژیم صهیونیستی، راهنمای مبارزه با تکفیر در بررسی سیره حضرت امیر(ع)، جایگاه شهدای مقاومت در زمینه‌سازی تمدن اسلامی و بسط سبک زندگی سیاسی - اجتماعی مدافعان حرم در جامعه از دیگر عناوین مقالات این کتاب است.
 
در بخشی از مقدمه این کتاب به قلم حجت‌الاسلام علی شیرازی می‌خوانیم: «یکی از معجزات انقلاب اسلامی آمادگی جوان‌های عزیز و شجاع ما برای مقابله و مواجهه با دشمنان عنود و تروریست‌های خبیث در دفاع از حرم و حریم اولیای الهی و اهل‌بیت عصمت و طهارت در سوریه و عراق بود. آنان با پوست و گوشت خود جنگ را حس نکردند؛ اما با فهم و بصیرت سیاسی بالا و شناخت دشمنِ بدتر از صهیونیست‌ها و دریافت عمق خطر و وسعت آن و با غیرت و تعصب دفاع از حرم و با گذشتن از دنیا و شوق شهادتِ وصف‌ناپذیر راهی جبهه نبرد با تکفیری‌های نوکر استکبار شدند. عمق این فهم و تحلیل درستِ قضایا معجزه انقلاب اسلامی بود».
 
نخستین چاپ کتاب «مسافران ملکوت» با شمارگان یک‌هزار نسخه به بهای 44 هزار تومان از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها