سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
«فارسی بیاموزیم، جلد دوم» منتشر شد

کتاب «فارسی بیاموزیم، جلد دوم» با هدف آموزش زبان فارسی و تقویت چهار مهارت زبانی از طرف انتشارات مدرسه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، کتاب خود‌آموز و تمرین محور «فارسی بیاموزیم» به قلم حسن ذوالفقاری، مهبد غفاری و بهروز محمودی بختیاری برای فراگیران آموزش زبان فارسی که از این زبان به عنوان زبان دوم بهره می‌برند به رشته تحریر درآمده است. 

بدون شک آموزش زبان فارسی به عنوان زبان دوم با آموزش زبان اول تفاوت دارد، چه بسا اساتیدی که در دانشگاه‌ها این رشته را تدریس می‌کنند و مربیان و متخصصان آموزش زبان را تربیت می‌کنند. اما این کتاب شامل کتاب درس، کتاب کار، و یک راهنمای معلم و سی دی صوتی و آموزشی با روش گفتار محور و در مرحله بعد تمرین محور کمک می‌کند تا دانشجویان بتوانند به طور خود‌آموز از آن استفاده کنند.

بنابراین گزارش، از این مجموعه پیشتر «فارسی بیاموزیم، جلد اول» با آموزش دوره مقدماتی همراه با تصاویر و جمله‌های پرکاربرد چاپ شده است و جلد دوم با آموزش زبان فارسی دوره میانه اکنون چاپ و منتشر شده و جلد سوم هم در سطح میانه و همچنین جلد چهارم و پنج در سطح پیشرفته به زودی منتشر خواهد شد.

«فارسی بیاموزیم، جلد دوم» با 320 صفحه رنگی و تیراژ 1000 نسخه در فروشگاه های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه اینترنتی  پخش مدرسه  در دسترس مخاطبان قرار دارد. 
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها