دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
آغاز ​ثبت‌نام ناشران کودک و نوجوان سی­‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مرحله مقدماتی ثبت‌نام سی­‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوم اسفندماه آغاز و تا پایان دهمین روز از ماه جاری ادامه خواهد داشت.

رئیس انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از آغاز مرحله مقدماتی ثبت‌نام سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام از ساعت 9 صبح سه‌شنبه (3 اسفندماه 1395) آغاز و تا پایان روز دهم اسفندماه ادامه خواهد داشت.
 
نادر قدیانی در این باره توضیح داد: ناشران قبل از امضا و ثبت نام باید آئین‌نامه، مقررات و ضوابط شرکت در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را به طور کامل مطالعه کنند چرا که برخی از این ضوابط مربوط به مقررات انضباطی است و ناشران باید از آن اطلاع داشته باشند تا در طول نمایشگاه دچار مشکل نشوند.
 
به گفته این مقام مسئول، ثبت نام در این مرحله به صورت مقدماتی است، سپس بر اساس کنترل‌ها و بررسی‌هایی که روی تعداد عناوین و سوابق صورت می‌گیرد، بر اساس آئین‌نامه، متراژها مشخص و اعلام خواهد شد.
 
قدیانی همچنین بیان کرد: تلاش می‌کنیم امسال سریع‌تر به ناشران اطلاع‌رسانی کنیم تا فرصت برنامه‌ریزی بیشتری برای آماده‌سازی و شرکت در نمایشگاه سی‌ام داشته باشند.
 
ناشران کودک و نوجوان برای ثبت‌نام در مرحله مقدماتی سی­‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند به نشانی http://www.cacbp.ir سایت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان مراجعه کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها