شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۵
نشان 6 لاک‌پشتی به کتاب عموزاده خلیلی رسید

«کتاب کوچک برای داستان‌نویسی» نوشته‌ فریدون عموزاده خلیلی تنها کتابی است که موفق به دریافت امتیاز 6 لاک‌پشت پرنده در دومین دوره‌ اهدای این جایزه‌ ادبی شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، «کتاب کوچک برای داستان‌نویسی» که توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع آموزش داستان‌نویسی، در بخش نوجوان منتشر شده است، بر اساس رای داوران از میان آثار ارایه شده در زمستان91، امتیاز 6 لاک‌پشت پرنده را دریافت کرد.

همچنین دو کتاب «آرزوی سوم» نوشته مصطفی خرامان از مجموعه‌ رمان نوجوان امروز کانون پرورش فکری، در بخش نوجوان و «کلید کوچولو» اثر ابراهیم قدردان با طراحی و تصویرگری علی خدایی از انتشارات کانون در بخش خردسال به عنوان منتخب دریافت سه لاک‌پشت پرنده معرفی شدند.

پیش از این نیز، تعدادی از کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به دریافت لاک‌پشت پرنده شده بودند.

لاک‌پشت پرنده در هر فصل بهترین کتاب‌های منتشر شده در زمینه ادبیات کودک و نوجوان را به انتخاب منتقدان، نویسندگان و کارشناسان با امتیاز 6 لاک‌پشت (کتاب‌های بسیار عالی)، پنج لاک‌پشت (کتاب‌های عالی)، چهار لاک‌پشت (کتاب‌های خیلی خوب) و سه لاک‌پشت (کتاب‌های خوب) به خانواده‌ها و کودکان ونوجوانان معرفی می‌کند.

آیین اهدای این جایزه و گفت‌وگو با نویسندگان و مترجمان ساعت 17 روز یکشنبه، چهارم اسفند 92 در تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از خیابان معلم، فروشگاه مرکزی شهر کتاب برگزار می‌شود./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها