آئین رونمایی از کتاب «جهاد تبیین»، یکشنبه 26 دی‌ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.
«جهاد تبیین» رونمایی می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «جهاد تبیین در اندیشه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، ساعت 15 یکشنبه 26 دی‌ماه 1400 در سالن سوره حوزه هنری رونمایی خواهد شد.
 
تبیین، از مهم ترین رویکردها و شیوه‌های حرکت انقلاب اسلامی بوده و به عقیده‌ رهبر معظم انقلاب، کار انقلاب از اساس با تبیین، روشنگری، بیان منطقی، مستدل و دور از جنجال بود. همچنین از دید ایشان، بدون تبیین، قطعا هیچ فکری و هیچ اندیشه‌ متقنی، توفیق رواج و اعتقاد عمومی را پیدا نخواهد کرد.
 
با توجه به اهمیت ویژه‌ این موضوع، تبیین معارف و حقایق اسلام و انقلاب، مسئولیت هر فرد بوده و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست. رهبر معظم انقلاب، از این حرکت با عنوان «جهاد» یاد می‌کنند و معتقدند اگر «جهاد تبیین» به درستی انجام شود، فرصت اغواگری و گمراه سازی مردم توسط دشمن در عرصه‌های مختلف گرفته شده و موجب بصیرت‌افزایی عموم جامعه خواهد شد.
 
تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌ العالی)، با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له در پنج فصل و 384 صفحه به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد. این کتاب توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سعید صلح میرزایی گردآوری شده است.
کد مطلب : ۳۱۷۱۸۹
https://www.ibna.ir/vdcg7u9wyak9qq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه شهید سردار سلیمانی
پرونده ویژه چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس
رحلت امام خمینی(ره)