شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹
رونمایی از مجموعه کتاب‌های «همیشه بهار»

همزمان با آخرین‌روز از سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از مجموعه کتاب‌های شعر «همیشه بهار» از تولیدات جدید کانون پرورش فکری رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این آیین که در غرفه کانون پرورش فکری در نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود با حضور شاعران و نویسندگان کودک و نوجوان و مسئولان کانون پرورش فکری همراه خواهد بود.
هر کدام از کتاب‌های مجموعه کتاب‌های «همیشه بهار»، سرودۀ یکی از شاعران کودک و نوجوان است که به زبانی کودکانه سروده شده است.
اسامی کتاب‌های این مجموعه عبارت‌اند از: «کله پنیری» سرودۀ مریم اسلامی، «بچه جان صبحانه‌ام کو؟» سرودۀ طیبه شامانی، «قطار صورتی» سرودۀ خاتون حسنی، «مریم گلی» سرودۀ اکرم‌السادات هاشمی، «خواب من پرنده است» سرودۀ زهرا داوری، «آلوئه‌ورا»، «اردک سرخ» و «قصه مورچه پسر و مورچه بابا» سرودۀ سعیده موسوی‌زاده.

علاقه‌مندان به شرکت در آیین رونمایی این مجموعه می‌توانند شنبه (۳۰ اردیبهشت‌ماه) ساعت ۱۵ تا ۱۷ به غرفه کانون پرورش فکری در نمایشگاه کتاب مراجعه کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تازه‌ترین کتاب‌هایش را در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ۱۰ درصد تخفیف برای عموم و ۱۵ درصد برای فرهنگیان عرضه می‌کند.
در عین حال، کانون علاوه‌بر عرضه آثارش در نمایشگاه کتاب تهران به صورت حضوری، هم‌زمان کتاب‌هایش را در بخش مجازی و از طریق سایت ketab.ir نیز در معرض فروش گذاشته است.
غرفه‌های کانون در سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان غرفه ۱۸۱، سالن ناشران عمومی واقع در راهروی ۱۴، غرفه ۷ و بخش جنبی کودک و نوجوان مصلای تهران میزبان مخاطبان خواهد بود.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها