دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
عرضه 220 عنوان کتاب جدید برای گروه‌های سنی مختلف/ دستِ پُر انتشارات قدیانی برای نمایشگاه کتاب 1402

انتشارات قدیانی یکی از پرکارترین و قدیمی‌ترین ناشران حوزه کودک‌ونوجوان است که در این سال‌ها تلاش کرده برای هر گروه سنی و سلیقه‌ای کتاب تألیفی و ترجمه داشته باشد. بنا به اعلام این انتشارات، با دست پُر در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.

روابط عمومی انتشارات قدیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درباره تعداد کتاب‌های چاپ‌اولی حاضر در نمایشگاه کتاب 1402 اعلام کرد: در این نمایشگاه با 220 عنوان کتاب چاپ‌اولی برای گروه‌های سنی کودک، خردسال، نوجوان و جوان حضور داریم. اسامی برخی از کتاب‌ها به شرح زیر است:

1. مجموعه شش‌جلدی آموزش سواد مالی ویژه نوجوانان با عناوین «شغل‌های جورواجور برادر بزرگ‌تر»، «این‌طوری پول‌دار نمی‌شوی»، «ثروتمند یعنی این»، «پول اردو جور می‌شود»، «پول کجا سبز می‌شود؟» و «زندگی‌نامه‌ی جناب پول»؛
2. مجموعه ادبيات کهن ايران با عناوین «موش پول‌دوست و 43 قصه‌ی دیگر»، «شاه و دلقک و 35 قصه‌ی دیگر»، «خانه‌ی سخن‌گو و 29 قصه‌ی دیگر» و «کک در لباس حاکم و 34 قصه‌ی دیگر»؛
3. مجموعه دوجلدی «باغ‌وحش پرماجرا» برای کودکان؛
4. مجموعه علمی‌آموزشی 10جلدی «برایم بگو از» ویژه خردسالان؛
5. مجموعه داستانی 9جلدی «بینگ خرگوشه» ویژه خردسالان؛
6. مجموعه شعر 25جلدی «شعرهای شیرین برای بچه‌ها»
7. مجموعه شعر 14جلدی «قصه‌های منظوم از 14 معصوم»
8. مجموعه داستانی 65جلدی «قصه‌های قطاری» ویژه کودکان
9. رمان نوجوان «نیکو و مخوف‌‌ترین دزد دریایی»؛
10. رمان نوجوان «تونل زمان»؛ 
11. رمان نوجوان «سینما، سوگل و مادربزرگ»؛
12. رمان کودک «دروغ‌گوی نابغه»؛
و آثاری دیگر... .

روابط‌عمومی قدیانی افزود: اگر بخواهیم به موضوعات این آثار اشاره کنیم باید بگوییم که به مباحثی مانند آموزش سواد مالی، رمان نوجوان و جوان، مذهبی، ادبیات کهن ایران، علمی‌آموزشی ویژه خردسال، داستان و شعر خردسال و کودک در کتاب‌های چاپ‌اولی ما پرداخته شده است.

همچنین درباره عرضه پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات قدیانی در نمایشگاه کتاب امسال گفت: آثاری مانند «قصه‌های تصویری از شاهنامه»، «قصه‌های تصویری از هزارویک‌شب»، «قصه‌هایی برای دختران»، «30 قصه کلاسیک برای کودکان»، «تن‌تن و سندباد»، «زنی در جزیره گمنام»، «مسافر هشتم» و «یک پسر و دو مادر» جزو پرفروش‌های ما هستند که در نمایشگاه امسال نیز در دسترس مخاطبان هستند.

روابط‌عمومی انتشارات قدیانی برنامه رونمایی یا حضور اهالی قلم در غرفه این انتشارات را قطعی ندانست و گفت: درصدد هماهنگی با نویسندگان و مترجمان برای حضور در غرفه انتشارات در روزهای معین هستیم.
 
سی‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 20 تا 30 اردیبهشت‌ماه 1402 در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها