شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳
پویش کتابخوانی «دوباره فردوس» تمدید شد

کتاب «دوباره فردوس»، روایت حضور جهادی آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در زلزله فردوس در سال ۱۳۴۷ است. این کتاب به قلم آقای سید علیرضا مهرداد نوشته شده و برای اولین بار، خاطرات منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب در موضوع حضور ایشان در زلزله فردوس است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، پویش کتابخوانی «دوباره فردوس» تمدید شد
پویش کتابخوانی، با محوریت کتاب «دوباره فردوس»، روایتی از اولین اردوی جهادی جوانان انقلابی با جوایزی به ارزش ۴۲۰ میلیون ریال تا ۱۰ اردیبهشت ماه تمدید شد.

کتاب «دوباره فردوس»، روایت حضور جهادی آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در زلزله فردوس در سال ۱۳۴۷ است. این کتاب به قلم آقای سید علیرضا مهرداد نوشته شده و برای اولین بار، خاطرات منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب در موضوع حضور ایشان در زلزله فردوس در این کتاب ۲۴۰ صفحه‌ای گنجانده شده است.

جوایز این پویش شامل ۱۴ هزینه‌ی سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال میباشد و علاقمندان میتوانند تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) به نشانی www.khameneibook.ir در این پویش شرکت کنند.

همچنین مخاطبانی که این کتاب را در اختیار ندارند، می‌توانند نسخه چاپی این کتاب را از سایت انتشارات انقلاب اسلامی و کتابفروشی‌های سراسر کشور و همچنین، نسخه الکترونیکی را از سایت و اپلیکیشن طاقچه تهیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها