شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
یادداشت سخنگوی دولت درباره کتاب «روایت یک رویش»

علی بهادری جهرمی، در صفحه شخصی اینستاگرام خود درباره کتاب «روایت یک رویش» نوشت: «اگر حالا ایران به یکی از قطب‌های درمان ناباروری منطقه تبدیل شده است، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی مرحوم سعید کاظمی آشتیانی است.»

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، علی بهادری جهرمی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت: «پیشرفت‌های ایران در چهار دهه گذشته، محصول باور به توانمدی‌های داخلی و مجاهدت زنان و مردانی است که دل در گرو اعتلای ایران اسلامی داشته‌اند. حرکت بر لبه دانش در حوزه‌های مختلفی از علم، اکنون نام ایران را در نانو، پزشکی، مهندسی، پهپاد، هوافضا و ... زبانزد جهانیان کرده است.
 
«روایت یک رویش» با خاطراتی شفاهی، یکی از همین پیشرفت‌های چشمگیر را روایت کرده است. اگر حالا ایران به یکی از قطب‌های درمان ناباروری منطقه تبدیل شده است، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی مرحوم سعید کاظمی آشتیانی است. این کتاب به نقل از همکاران و دوستان مرحوم آشتیانی، زندگی و اقدامات شاخص علمی این جهادگر عرصه علم و دانش را در حوزه سلول‌های بنیادین شرح داده است.

                 

کتاب «روایت یک رویش» از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و به قلم ناصر ملائی منتشر شده است. ابعاد مختلفی از شخصیت رئیس سابق پژوهشکده رویان در قالب این کتاب 410 صفحه‌‌ای روایت شده است. کادرسازی از میان نخبگان و ترسیم نقشه پیشرفت ایران اسلامی در کنار ایمان و اعتقاد به کار، از ویژگی‌های مرحوم آشتیانی است که دوستانش در این کتاب آن را به جزئیات شرح داده‌اند.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها