چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
دل‌پلاس؛ جهادگرانه‌هایی علیه کرونا به بازار می‌آید

دل پلاس؛ روایتی داستانی از فعالیت‌های جهادی در مقابله با ویروس منحوس کرونا، جدیدترین اثر نویسنده کتاب عمار حلب (محمدعلی جعفری) توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط‌عمومی انتشارات شهید کاظمی ـ دل پلاس؛ روایتی داستانی از فعالبت‌های جهادی در مقابله با ویروس منحوس کرونا، جدید ترین اثر نویسنده کتاب عمارحلب (محمدعلی جعفری) توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر می‌شود. بیش از یک سال است که ویروس منحوس کووید ۱۹ درکشورمان شیوع پیداکرده و فاصله‌های زیادی را بین مردم کشور عزیزمان انداخته است.

ویروسی که اوایل دستِ‌کم گرفته بودیمش و  شاید خیلی‌های توجهی به آن نداشتند؛ اما کم‌کم و با شنیدن اخبار وحشتناک جهانی و نیز خبرهایی در مورد دوستان و آشنایان و اقواممان که درگیر ویروس شده‌اند، ترس رخنه کرد در وجودمان و آرام آرام باعث شد که خیلی از مکان‌ها و جمع‌ها از هم بپاشد و فاصله بیفتد بین آدم‌ها و  دل هایشان. در این میان عده‌ای همچون دوران سخت 8سال دفاع مدس با از خودگذشتگی و به صورت جهادی به میدان آمدن و از این فاصله ها جلوگیری کردن و با رفتار همدلانه‌شان، بذر محبت‌ها و دل‌گرمی‌را در دل هموطنان عزیزمان پاشیدند و با رفتارشان روح امید را در کشور زند کردند همدلی‌ای که در تاریخ ثبت خواهد شد و ماندگار.

نویسنده در این اثر به سراغ نیروهای جهادی که در روزگار کروناویروس دل به خطر داده و وارد میدان مبارزه با این ویروس منحوس شده اند، رفته است. جهادگرانی که در عرصه‌های مختلفی چون: غسالی، دوخت ماسک، تهیه آبمیوه، کمک به کادر درمان و خبرنگاران به صورت مردمی فعالیت داشته‌اند
در هر یک از روایت‌های دل‌پلاس با ابعادی از همدلی مجاهدانه آشنا می‌شویم که پازل برادری و مواسات را تکمیل می‌کند.

دل پلاس؛ جهادگرانه‌هایی علیه کرونا به قلم نویسنده خوش ذوق و انقلابی کشومان، محمد علی جعفری به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می‌شود
پیش از این محمد علی جعفری با آثاری چون عمار حلب، آرم جان، سربلند، عروسی لاکچری، قصه دلبری و... به جامعه کتابخوان معرفی شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب بعد از انتشار می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(https://nashreshahidkazemi.ir/) و یا  سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها