شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
پیش‌بینی نصب بیش از 2500 کارت‌خوان در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

نیکنام حسینی‌پور، مدیر کمیته تسهیلات رفاهی و هماهنگی نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از نصب بیش از 2500 کارت‌خوان در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نیکنام حسینی‌پور با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با مسئولان بانک صادرات گفت: نخستین جلسه کارشناسی و هماهنگی با عوامل اجرایی بانک صادرات، مخابرات و سایر عوامل صبح امروز،  16 اسفندماه برگزار شد.

حسینی‌پور با اشاره به نصب دستگاه‌های کارت‌خوان در غرفه‌های نمایشگاه گفت: به دلیل اهمیت سرعت کارت خوان‌ها، در این جلسه مقرر شد تا شرکت طرف قرارداد کارت خوان‌ها به زودی معرفی و جلسه هماهنگی با این شرکت هر چه زودتر برگزار شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود بیش از 2500 دستگاه کارت‌خوان در نمایشگاه امسال نصب شود.

وی افزود: بنا بر مصوبه جلسه امروز مقرر شد با هماهنگی ناشران حاضر در نمایشگاه طرح آزمایشی راه‌اندازی کارت‌خوان‌ها چند روز قبل از برگزاری نمایشگاه اجرا شود.

مدیر کمیته تسهیلات رفاهی و هماهنگی نهادهای همکار درباره اقدامات فرهنگی بانک صادرات در نمایشگاه کتاب گفت: بانک صادرات در این دوره از نمایشگاه به مانند سال‌های گذشته در بخش کودک و حوزه تبلیغات به فعالیت خواهد پرداخت. همچنین در بخشی جداگانه، در نمایشگاه کتاب سال 94 به بازدیکنندگان خدمات بانکی ارایه خواهد شد.

بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها