شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
هشت کتاب انتشارات انقلاب اسلامی تجدید چاپ شدند

هشت کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) تجدید چاپ شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ کتاب «صلح امام حسن (ع)‌» نوشته شیخ راضی آل یاسین و ترجمه رهبر معظم انقلاب و دربرگیرنده خلاصه‌ای از وقایع تاریخی دوران امامت حضرت امام حسن(ع) پیش از بیعت تا صلح و پایان ماجرا و مقایسه‌ای بین شرایط امام حسن (ع) و امام حسین(ع) است، که به چاپ هشتم رسیده است.

«‌تفسیر سوره مجادله» دیگر کتاب تجدید چاپی انتشارات انقلاب اسلامی است که به چاپ هفتم رسیده است. این کتاب متن ویراسته‌ی جلسات تفسیر سوره‌ی مجادله توسط حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در سال 1361 است. یکی از مهم‌ترین آثار فقهی رهبر انقلاب «غناء و موسیقی» است که این کتاب، متن کامل 76 جلسه درس خارج فقه معظم له بوده و چاپ ششم آن روانه بازار کتاب شده است.

«معیشت پرهیزکارانه» عنوان کتابی است دربرگیرنده‌ بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در موضوع تقوا که برای پنجمین بار تجدید چاپ شد. دو عنوان از سری کتاب‌های شرح نهج البلاغه نیز به چاپ پنجم رسیدند. «راه روشن مدیران» و «نبوت‌ها در نهج البلاغه» عناوین این دو کتاب هستند.

کتاب «نقش نگار» به مرور زندگانی امیرالمومنین (ع) برگرفته از بیانات رهبرمعظم انقلاب می‌پردازد که برای بار چهارم تجدید چاپ شده است. «تفسیر سوره تغابن» متن ویراسته‌ی جلسات تفسیر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدّظله‌العالی) در سال 1362 ست و این کتاب، بعد از گذشت مدت کوتاهی از انتشار آن، به چاپ دوم رسیده است.

علاقه‌مندان می‌توانند کتب انتشارات انقلاب اسلامی را از پایگاه اینترنتی این انتشارات به آدرس book-khamenei.ir و کتابفروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها