مديرمسوول انتشارات گل‌محمدي از پايان مراحل انتشار چهار عنوان كتاب خبر داد و گفت:قصد داشتيم اين آثار پيش از سال منتشر شود، اما به دليل دقت در تدوين ترجمه‌ها به سال 90موكول شد._
انتشارات گل‌محمدي
انتشارات گل‌محمدي
مهدي گل‌محمدي در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) گفت: 75 هزار و 800 نسخه كتاب در 20 عنوان سال 89 از سوي انتشارات گل‌محمدي منتشر شده است. يكي از اين آثار با عنوان «نامه‌اي به خواهرم» 9 نوبت در سال 89 منتشر شد و اكنون به چاپ چهل و هشتم رسيده است.

وي درباره ديگر آثار پرمخاطب خود توضيح داد: كتاب‌ «تلنگر اول» كه اسفند ماه 89 زيرچاپ رفت و در يك ماه به چاپ دوم رسيده است و همچنين كتاب «جوان در آستانه ازدواج» و «نامه‌اي به دوستم» نيز پرمخاطب واقع شده است.

گل‌محمدي با تاكيد بر انتشار كتاب «آثار برگزيده ادبي جشنواره دانشجويان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور» در سه حوزه ادبي، هنري و پژوهشي عنوان كرد: اكنون اين آثار به چاپ دوم رسيده است.

وي درباره كتاب‌هاي در دست انتشار موسسه خود گفت: ترجمه چهار عنوان كتاب در حوزه روانشناسي موفقيت در دست چاپ است كه در دو ماه اول سال 90 منتشر خواهد شد. اين آثار به دليل اهميت و توجه بسيار در بخش ترجمه با تاخير منتشر مي‌شود.

مديرمسوول انتشارات گل‌محمدي همچنين با اشاره به اينكه كتاب نفيس مصور حج را نيز در دست انتشار دارد، گفت: اين اثر حاصل شش سال عكاسي در شش سفر حج است و در 12 هزار قطعه عكس جمع‌آوري شده كه البته به دليل هزينه بالاي انتشار، هنوز به مرحله چاپ نرسيده است.
کد مطلب : ۹۹۷۴۵
https://www.ibna.ir/vdcdk50n.yt0no6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه پویش #تندرست_باش_ای_ایران