یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲
چهاردهمین نشست سراسری انجمن «خوشه» در مشهد برگزار می‌شود

چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، چهاردهمین نشست سراسری انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خوشه ۲۷ و ۲۸ دی‌ماه ۱۴۰۲ در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

محمد راهی، مدیرعامل انجمن خوشه درباره چهاردهمین نشست سراسری کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همزمان با رونمایی از پوستر این نشست، گفت: نشست امسال در سالن جلسات هتل ولایت در مشهد مقدس و با محوریت شعار «فتح قله با حرکت جمعی در تشکیلات ایمانی» و با حضور مسئولان و اهالی حوزه کتاب و مدیران بیش از ۱۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشست هرساله به‌عنوان تنها اجتماع کتابفروشان سراسر کشور برگزار می‌شود، یادآور شد: این برنامه با محوریت برنامه‌های گفت‌وگوپایه و به‌صورت کارگاهی طراحی شده است و ازجمله آن، کارگاه آموزش و ارتقای مهارت‌های کتابفروشی، کارگاه داده‌کاوی و بررسی مهم‌ترین برنامه‌های کتابی کشور است و نیز مسئولین و متولیان فرهنگی کشور به این نشست برای تبادل نظر و حل مسائل کتاب‌فروشان دعوت شده‌اند.

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین نظافت یزدی، معماریانی، مهدی فرهادی، دستیار مردمی‌سازی رئیس جمهور و اعضای محترم هیئت امنای انجمن خوشه، جزو مدعوین این نشست هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها