پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
آغاز به‌کار پویش «با مهر تا مهر» با حضور احمد مسجدجامعی

پویش با مهر تا مهر از صبح امروز با حضور احمد مسجدجامعی در نمایشگاه اسباب‌بازی، رسما کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) پویش با مهر تا مهر امروز پنجشنبه(30 خردادماه) با حضور احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران، نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب، و مهرشاد کاظمی، مهرشاد کاظمی، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در دومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی آغاز به کار کرد.
 
احمد مسجدجامعی در این بازدید ابتدا به غرفه هلال احمر رفت و در مورد کم و کیف کارها و کمک‌هایی که تاکنون دریافت شده با مسئول غرفه گفت وگو کرد سپس از دومین نمایشگاه بازی و سرگرمی بازدید کرد.
 
بازدید از کانون جوانه های بانک ملی
در ادامه بازدید از دومین نمایشگاه سرگرمی و اسباب بازی احمد مسجدجامعی به غرفه کانون جوانه‌های بانک ملی رفت و درجریان فعالیت‌های این کانون قرار گرفت.

این کانون تاکنون 1000 جلد کتاب به پویش با مهر تا مهر برای کمک به کودکان سیل زده اهدا کرده است. این کتاب‌ها شامل سه عنوان هستند موش‌های دندان اره‌ای، بزرگ‌ترین فیل جهان و اسبی به نام شباهنگ. این کانون در قالب قصه‌ها مفاهیم پولی و بانکی را به زبان ساده توضیح می‌دهد.
 

رئوف کارشناس بانک ملی درباره ضرورت هم‌یاری مردم با مناطق سیل‌زده گفت: ما قصد داریم علاوه بر کتاب محصولات فرهنگی و سرگرمی دیگری را نیز برای کودکان ارسال کنیم. از جمله خمیربازی و خودکار رنگی.
 
اهدای صد اسکوتر از سوی شرکت جهادین پرند
شرکت جهادین پرند که یکی از غرفه داران دومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی است با اهدای صد اسکوتر و صد اسباب بازی گلف به پویش بامهر تا مهر پیوست.

مسئول غرفه جهادین پرند گفت: یک شرکت صنعتی است که در حوزه تولید اسباب‌بازی فعالیت می‌کند و وظیفه خود می‌داند در شرایط کنونی به مناطق سیل‌زده کمک کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها