سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان و یزد منصوب شدند

سید‌عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه‌ای مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های زنجان و یزد را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)  به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به فاطمه کرباسی آمده است:
 
«نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ‌دوست و هنرپرور استان زنجان در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.»
 
پیش از این ناصر مقدم؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بود که در حال حاضر به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز مشغول به فعالیت است.
 
صبح امروز دوشنبه(22 اسفند‌ماه) مراسم معارفه فاطمه کرباسی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل امور استان‌‌های وزارت، استاندار زنجان و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر استان در فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شده و از ناصر مقدم، مدیرکل سابق این اداره کل نیز تقدیر به عمل آمد.
 
فاطمه کرباسی، استاد حوزه و دانشگاه بوده و پیش از این در سِمت مشاور استاندار زنجان فعالیت داشته است. وی همچنین عناوین و مسئولیت‌هایی همچون منتخب مردم زنجان در نخستین دوره فعالیت شوراهای اسلامی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان، کارشناس امور اجتماعی استانداری، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری زنجان و نیز مشاور و مدیرکل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی کشور را در کارنامه کاری خود دارد

صالحی همچنین مجید جوادیان‌زاده؛ را به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد منصوب شد.
 
پیش از این علی غیاثی ندوشن مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بود و در حال حاضر به عنوان مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت است.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها