چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶
نوزاد سلطنتی سوژه جدید کتاب در بریتانیا شد

تولد نتیجه ملکه بریتانیا بخش کتاب را نیز تحت شعاع قرا داد و ناشران انگلیسی در صدد انتشار کتاب‌هایی در این زمینه هستند.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از بوک سلر، انتشارات جان بلیک از نخستین ناشرانی است که اعلام کرد یک کتاب با عنوان «یک خانواده جدید سلطنتی: ویلیام و کیت و نسل بعدی» را به بازار می‌فرستد. این کتاب را رابرت جابسون روزنامه نگار نوشته و با عکس‌هایی از آرتور ادواردز همراه است. این کتاب 5 اوت منتشر می‌شود. 

از دیگر کتاب‌هایی که با این موضوع منتشر می‌شود «بچه های سلطنتی: از 1066 تا 2013» است. امی لایسنس، نویسنده این کتاب نشان می‌دهد که چگونه با فرزندان سلطنتی در طول سالیان رفتار شده است. این کتاب قرار بود 28 ژوییه منتشر شود اما انتشار آن برای چند هفته و تا زمانی که تصویری از عکس جدید خاندان سلطنتی در دسترس باشد، به تعویق افتاده است. 

درمجموع بیش از 20 عنوان کتاب به این مناسبت در دست چاپ قرار دارد که برخی از آن‌ها کتاب‌های کودک با موضوع نوزاد سلطنتی است. «قلنبه قهوه‌ای و کتاب نوزاد سلطنتی» نوشته مایک اینکپین از انتشارات هودر، «آلکساندرا بچه پری سلطنتی» نوشته دیزی میدوز از انتشارات اورکارد و «هیس! نوزاد سلطنتی راه نرو» نوشته مارتا مامفور و آدا گری از انتشارات بلومزبری از جمله این کتاب‌ها هستند. 

نوزاد سلطنتی که فرزند ویلیام نوه ملکه انگلیس و همسرش است، دو روز پیش به دنیا ‌آمد. از این نوزاد تا زمانی که نامی برایش انتخاب شود، با عنوان نوزاد سلطنتی یاد می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها