ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی میزبان یازده نشست با موضوع اسباب‎بازی، نوشت‌افزار و کالاهای فرهنگی در فضای مجازی خواهد بود.
ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی میزبان 11 نشست مجازی شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از دبیرخانه‌ ششمین جشنواره فیروزه، با مجازی شدن  نشست‌های ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی، تولیدکنندگان، کارآفرینان و برنامه‌ریزان حوزه صنایع دستی و کالاهای فرهنگی در سراسر کشور امکان بهره‌مندی از  مباحث تحلیلی را طی یازده نشست تخصصی خواهند داشت.
 
این‌نشست‌ها از هفتم بهمن آغاز شده و تا ششم اسفند ادامه خواهد داشت.

براین اساس «ردپای هنرمند در بازآفرینی و تولید عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های بومی» عنوان نشستی است که سه‌شنبه هفتم  بهمن برگزار خواهد شد. امیر سهرابی، مدیر موزه عروسک و اسبا‌ب‌بازی کاشان و افسانه احسانی، مدرس و پژوهشگر سخنرانان این نشست خواهند بود.

«اسباب‌بازی در کرونا» عنوان نشستی با حضور مجید قادری، مدرس و متخصص حوزه بازی و اسباب بازی و آزاده بیات، مولف و مدیر بخش اسباب‌بازی موزه عروسک‌های ملل است. این نشست که دوشنبه ۱۳ بهمن برگزار می‌شود بر موضوع «بازی‌‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب شرایط کرونایی»  تمرکز خواهد داشت.

«سبک زندگی و فن‌آوری‌های روز در صنعت  نوشت افزار»، «عوامل موثر بر تولید کالاهای فرهنگی» و «آینده‌پژوهی در حوزه نوشت‌افزار» عنوان نشست‌هایی است که به ترتیب در روزهای چهارشنبه ۱۵ بهمن، یکشنبه ۱۹ بهمن و دوشنبه ۲۰ بهمن برگزار می‌شود. مهدی حسینی‌پور، تولیدکننده محصولات رسانه‌ای و سید‌حامد فیروزی، تولیدکننده و مشاور حوزه میراث فرهنگی، بهزاد سلیمانی، مولف، طراح و عضو هیات علمی‌دانشگاه و مجید اکبری، مدیر روابط عمومی‌انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در این نشست‌ها به طرح مبانی تولید، موانع پیش رو، راهکارها و شیوه‌های تولید خواهند پرداخت.

قرار است متخصصان کالاهای فرهنگی، فناوری‌های نرم، اسباب‌بازی  و محصولات فرهنگی اقوام ایرانی در سایر نشست‌ها به بحث و تبادل نظر بپردازند که خبر این نشست‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند این نشست‌ها را در صفحه رسمی‌ جایزه کالاهای فرهنگی فیروزه به آدرس @jayezeh.firrozeh دنبال کنند. این نشست‌ها در ساعت ۱۸ به نمایش درخواهد آمد.
کد مطلب : ۳۰۱۸۹۳
http://www.ibna.ir/vdcb98bffrhbgwp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب
پرونده شهید سلیمانی