چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
خبرنگاران حوزه کتاب از داشته‌های فرهنگی این مرز و بوم پاسداری می‌کنند

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران حوزه کتاب در سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، متن پیام ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است:

«خبرنگاران و روزنامه‌نگاران عضو مهمی از جامعه هستند که با جوهر قلمشان، پیشرفت همه جانبه را در کشور شتاب می‌بخشند. خبرنگاران حوزه کتاب در تمامی فرایندهای تولید کتاب از ایده و نوشتار تا چاپ و نشر، نمایش در ویترین کتابفروشی‌ها و استقبال مخاطبان از آن‌ها نقشی اثرگذار دارند و یاری‌رسان ناشران، کتابفروشان، نویسندگان، مترجمان، شاعران، مصصحان، تصویرگران و ویراستاران هستند تا مسیر رشد و تعالی کتاب در کشور هموار شود و نتیجه این همراهی، سهیم شدن و سهیم کردن دیگران در لذت کتاب‌خوانی، آگاهی و دانایی است.
 
اینجانب به نمایندگی از موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، ضمن تبریک این روز به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات، از خبرنگاران حوزه کتاب که از داشته‌های فرهنگی این مرز و بوم پاسداری می‌کنند قدردانی می کنم و توفیق همه آنها را از خداوند متعال خواهانم.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها