دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم برگزار می‌شود

مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم از برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی آسودی به تشریح فرایند برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم، اشاره کرد و گفت: آثار پژوهشی تاریخی در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت، تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت، خاطره، زندگی‌نامه شهدا، داستان، رمان، اعتقادی فرهنگی و اجتماعی، جنگ نرم و اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی، سیاسی، امنیتی و دفاعی، پزشکی و پیراپزشکی، فنی و مهندسی و ترجمه زبان‌های دیگر از محورهای برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم هستند. اختتامیه این رویداد فرهنگی زمستان سال جاری برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: امسال بخش ویژه این جشنواره نیز به حاج قاسم سلیمانی اختصاص داده شده است. هر  مخاطبی که خاطره، داستان در قالب کتاب از حاج قاسم سلیمانی دارد می‌تواند در این بخش ویژه جشنواره شرکت کند. حضور در بخش ویژه جشنواره برای عموم آزاد است و غیر پاسداران نیز می‌توانند در این بخش از جشنواره شرکت کنند.
 
سردار آسودی با تاکید بر اینکه انتخاب کتاب سال از سال ۸۸ به بعد باید باشد، توضیح داد: افرادی که کتاب‌های خود را برای بار اول در پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم  می‌فرستند مشکلی برای شرکت در این جشنواره ندارند. مهلت ارسال آثار تا پایان مردادماه ۹۹ است و شرکت کنندگان می توانند از هر موضوع سه جلد را برای داوری به روش‌هایی که ذکر می شود، ارسال کنند.
 
مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم یادآور شد: شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت پاسداران اهل قلم فرم شرکت در جشنواره را پر کنند و به همراه کتاب برای دبیرخانه پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم به صندوق پستی ۱۱۳/۱۶۴۶۵ ارسال کنند. همچنین افرادی که در تهران هستند می‌توانند با مراجعه حضوری به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند جنوبی، کوچه مهاجر، پلاک ۱۱ طبقه اول مراجعه کرده و فرم تکمیل شده اطلاعات فردی به همراه سه جلد از کتاب را برای داوری تحویل این دبیرخانه دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها