سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۱
«شاعران امروز» در بازار کتاب

جلد نخست از مجموعه «شاعران امروز» انتشارات سرزمین اهورایی منتشر می‌شود. این مجلد دربرگیرنده سروده‌های 38 شاعر است که آثار آن‌ها از سوی تیم پنج نفره داوران برای چاپ در این کتاب انتخاب شده‌اند.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین اهـورایی، مجید ضرغامی، صاحب امتیاز و مدیر مسوول انتشارات «سرزمین اهـورایی» درباره این کتاب گفت: این کتاب با صرف دقت و زمان زیادی در تمام مراحل برنامه‌ریزی و اجرای طرح و هماهنگی به تازگی به مرحله‌ آماده‌سازی پیش از چاپ رسیده است.

وی افزود: این کتاب حاصل همکاری تمامی شاعرانی است که برای این فراخوان از گوشه و کنار دنیا شعر ارسال کرده و به این حرکت گروهی اعتماد دارند. همچنین این اثر محصول تلاش و برنامه‌ریزی تیم پنج نفره‌ داورانی است که به اهمیت اجرای این پروژه پی برده و تلاش کرده‌‌اند تا جلد نخست این طرح آماده شود.

ضرغامی درباره اعلام فراخوان برای جلد بعدی این مجموعه توضیح داد: بعد از سپری شدن مراحل فنی و اجرایی و چاپ جلد نخست این مجموعه، طبق برنامه‌ریزی قبلی مراحل اجرایی و زمان‌بندی مجلد دوم این مجموعه با اعلام اسامی پنج داور جدید آغاز می‌شود و پس از آن از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین اهـورایی و خبرگزاری‌ها فراخوان جلد دوم را اعلام می‌کنیم.

محمد آزرم، شمس آقاجانی، پگاه احمدی، علیرضا بهنام و بهزاد خواجوات اعضای تیم پنج نفره داوری جلد نخست مجموعه «شاعران امروز» بوده‌اند.
اسامی شاعرانی که سروده‌های آن‌ها در جلد نخست «شاعران امروز» به چاپ می‌رسد، به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است: 

آرش نصرت‌اللهی، آزاده بشارتی، آزاده‌ فراهانی، ابوالفضل کمالی، ابوالفضل نظری، احمد بیرانوند، اعظم کمالی، امیرحسین نیکزاد، امید بلاغتی، پروانه ستاری، حسین بهشتی، حکیم علیپور، رضا اسدی، زری شاه‌‌حسینی، شادی هادی‌نژاد، شهرام شهیدی، عفت کیمیایی، علی سلیمانی، فاطمه روشن، فاطمه سلیمانی، فرحناز پناه، کیانا برومند جاوید، لیلا جوینده، مبین اعرابی، مجتبی شفیعی، محمد آشور، محمدرضا جعفری، مریم رحمانی، مسلم رحمتی، منیره پرورش، مهری جعفری، مهناز بدیهیان، میثم ریاحی، میثم مهرنیا، نرگس عظیمی، وحید بکتاش، هادی هزاره و هاوری کریمی.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط