نگاهی به پرفروش‌های نیویورک‌تایمز؛

حضور النا فرانته در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته چهار کتاب جدید به فهرست پرفروش‌ها آمدند و برای اولین بار دلیا اُونز به رده ششم جدول رفت. علاوه بر این النا فرانته با کتاب جدیدش به فهرست پرفروش‌ها آمد.
حضور النا فرانته در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.
 
«همه شیاطین اینجا هستند» نوشته لوئیس پنی در هفته نخست انتشار در جایگاه اول  پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. شانزدهمین کتاب از مجموعه سربازرس گاماش درباره پدرخوانده میلیارد کاراگاه است. وقتی پدرخوانده مورد حمله قرار می‌گیرد کاراگاه به رازهای زیادی در شهر پاریس پی می‌برد.
 
«زندگی دروغ بزرگسالان» نوشته النا فرانته نیز در هفته اول انتشار موفق شد در رده دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. جیوانا، شخصیت اصلی داستان در دو شهر مختلف به دنبال یافتن ریشه‌های خانوادگی است.
 
«آواز تاریک» نوشته کریستین فیهان در هفته اول انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. سی و چهارمین از مجموعه کارپیتان درباره به گروگان گرفتن الیزابتا است. ویلِ خون‌آشام برای به دست آوردن قلب فِرو تصمیم می‌گیرد الیزابت را گروگان بگیرد.
 
«پیشرو دو» نوشته جاناتان کان در هفته اول انتشار در جایگاه پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. آیا آمریکا به زودی قضاوت می‌شود؟ چه اتفاقی پیش روی آمریکایی‌ها است؟ داستانی جدید که دریچه‌های جدیدی درباره فجایع عصر حاضر به روی خواننده می‌گشاید و درباره قضاوت پیش رو  هشدار می‌دهد.
 
«نیمه ناپدیدشده» نوشته بریت بنت با گذشت چهارده هفته از حضور در فهرست پرفروش این هفته در رتبه پنجم قرار گرفت. زندگی دوقلوهای رنگین‌پوستی که در شانزده سالگی تصمیم می‌گیرند جامعه کوچک مردم سیاه‌پوست را ترک کنند و زندگی جدیدی برای خود بسازند. کمی بعد که با مشکلات جدیدی روبه‌رو می‌شوند یکی از دوقلوها به خانه می‌گردد و دیگری هویت جدیدی برای خود به عنوان یک رنگین‌پوست می‌سازد.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز صد و چهار هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد که رکوردی کم‌نظیر به حساب می‌آید. این هفته بعد مدت‌ها نام این کتاب در میان پنج رتبه اول دیده نمی‌شود و در جایکاه ششم قرار دارد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.
 
«من را بفشار» نوشته کارل هیاسن در هفته نخست انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت اما این هفته در رتبه هفتم قرار دارد. مردم شهری در آمریکا برای هر بیماری جشن خیریه برگزار می‌کنند. در جشن خیریه یکی از اهالی روستا ناپدید می‌شود و سپس جنازه‌اش را در رودخانه پیدا می‌کنند. با کمی تحقیق متوجه رازهای برملاشده بین اعضای گروه خیریه می‌شویم و هیچ چیز آن طور که به نظر می‌رسد نیست!
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2020/09/20/combined-print-and-e-book-fiction/
 
 
 
کد مطلب : ۲۹۵۹۰۹
http://www.ibna.ir/vdcbgsb59rhb99p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما