چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱
رفع مشکل مسکن، بیمه و امنیت شغلی خبرنگاران حداقل وظیفه دولت‌ها است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشته توئیتی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی در برگزاری جشنواره ملی رسانه‌های کشور قدردانی و بر رفع مشکل مسکن، بیمه و امنیت شغلی خبرنگاران به‌عنوان حداقل وظیفه دولت‌ها تاکید کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در توئیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «از همکاران خوبم در معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی و برگزارکنندگان جشنواره ملی رسانه‌های کشور صمیمانه تشکر می‌کنم. بماند به یادگار...»


در توئیت محمدمهدی اسماعیلی آمده است: «معتقدم خبرنگاری نیز شغل انبیا است. به این پیامبران بشارت و انذار دهنده ادای احترام می‌کنم. خدارا شاکریم که بعد از وقفه ای ده ساله؛ جشنواره رسانه‌های کشور به خوبی برگزار شد. نفس این جشنواره‌ها توجه به رسانه و اهمیت آن است اما شرایط خبرنگاران شرایط مطلوبی نیست.»

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، وزیر فرهنگ در پایان تاکید کرده است: «باتلاش بیشتر دردولت مردمی باید کاستی سال‌های گذشته را جبران کرد؛ به نظر من رفع مشکل مسکن؛ بیمه و امنیت شغلی حداقل وظیفه دولت‌ها است و باید کاستی‌های گذشته جبران شود. یاد وخاطره‌ی مرحوم دعایی و مرحوم افروغ را امروز درحضورخانواده‌هایشان گرامی داشتیم و از یک عمر مجاهدت‌های دکتر توکلی تقدیر کردیم.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها