چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۵
خبرنگار مولفان هرمزگانی کتاب‌هایشان را معرفی کردند

هرمزگان- در نخستین نشست کتابخوان اختصاصی اصحاب رسانه هرمزگان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، خبرنگار مولفان هرمزگانی، کتاب هایشان را معرفی کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، خبرنگار مولفان هرمزگانی، در نخستین نشست کتاب‌خوان اختصاصی اصحاب رسانه هرمزگان؛که به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، کتاب‌هایشان را معرفی کردند.

در این نشست ابتدا هانیه هادی نژاد مسئول ویژه نامه تخصصی کودک «بچه های ساحل»، ضمیمه روزنامه«صبح ساحل» قدیمی‌ترین روزنامه هرمزگان، کتاب داستان تألیف خود تحت عنوان «سکوت نشانه شخصیت شماست» را به طور کامل معرفی کرد.

سپس حسین فریدونی سردبیر هفته نامه صدف و آوای نخلستان و مولف کتاب در ساحل احساس و از کنار پنجره، این دو اثر را معرفی کرد و پیشینه خبرنگاری‌اش را شرح داد.

پس از او عباس رفیعی سردبیر نشریه ماراک، کتاب «چتر منور» خاطرات شهید  محمودرضا رمضان پور اثر حسین دریوش را معرفی و بخش هایی از آن را خواند.

در پایان نیز یوسف ملایی خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران و  مجری این برنامه، مجموعه هفت جلدی افسانه‌های بومی هرمزگان، محصول سه سال پژوهش و نگارش خودش و صغری میرشکاری را که امسال وارد بازار کتاب شده است را معرفی کرد.

این نشست در سالن همایش‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی هرمزگان برگزار و بصورت زنده از اسکای روم این اداره کل پخش شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها