شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
«بچه زرنگ» میزبان تولیدکنندگان اسباب‌بازی و فعالان حوزه نشر شد

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» در قالب یک برنامه ویژه برای فعالان و تولیدکنندگان اسباب‌بازی و حوزه نشر اکران شد.

به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» برای فعالان و تولیدکنندگان اسباب بازی و حوزه نشر اکران شد.
حامد جعفری تهیه‌کننده این انیمیشن در سخنانی در جمع تولیدکنندگان اسباب‌بازی و حوزه نشر بیان کرد: پروژه «بچه زرنگ» از چندی پیش با حمایت و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و به‌همت گروه هنرپویا که خالق پرمخاطب‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینما تا به امروز بوده، به‌عنوان یک پروژه الگو انتخاب و اجرایی شد.

وی با اشاره به تجربه انباشته در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تجربیات گروه هنرپویا در انیمیشن‌های سینمایی «شاهزاده روم» و «فیلشاه» ادامه داد: پروژه انیمیشن بچه‌زرنگ براساس مدل‌های موفق به‌کارگرفته‌شده در کمپانی‌های مطرح دنیا طراحی شده و بنا است این پروژه نهایتاً یک گام مهم و روبه‌جلو در عرصه تکمیل زنجیره شخصیت‌پردازی برای مخاطبان کودک و نوجوان باشد.
این تهیه‌کننده سینما تصریح کرد: در این پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان متولی اصلی حوزه کودکان و نوجوانان در کشور، پای کار ایستاده تا ضمن پشتیبانی و حمایت، زمینه‌ای فراهم کند که فعالان بخش خصوصی بتوانند در کنار مجموعه هنرپویا به‌عنوان خالق انیمیشن سینمایی بچه‌زرنگ، در قالب یک همکاری مشترک، شخصیت‌پردازی و قهرمان‌سازی برای مخاطب را گام‌به‌گام پیش برند.
وی خطاب به فعالان حوزه های مختلف اسباب‌بازی و نشر عنوان کرد: تا امروز طراحی تعدادی از محصولات مرتبط با این اثر انجام شده و به‌زودی در اختیار تولیدکنندگان قرار خواهد گرفت؛ اما دلیل اصلی برگزاری این مراسم این است که با کمک دست‌اندرکاران و فعالان بخش‌های مختلف بتوانیم یک مسیر درست تعریف کنیم و ارزش افزوده‌ای برای مخاطبان ایجاد کنیم. ما در این مسیر از هر پیشنهادی از جانب تولیدکنندگان اسباب‌بازی و حوزه نشر که مرتبط با موضوع یا شخصیت‌های این انیمیشن باشد استقبال می‌کنیم تا بتوانیم با کمک هم این پروژه را به یک تجربه موفق و الگوی درست در حوزه تکمیل شخصیت‌پردازی و قهرمان‌سازی برای کودکان و نوجوانان در کشور تبدیل کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها