دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۲
زمان برگزاری دومین «نمایشگاه آینده چاپ ایران» تغییر کرد

تاریخ برگزاری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران (IFPEX2) تغییر کرد و به 20 تا 23 تیرماه 1402 موکول شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، بابک عابدین، رئیس و برگزارکننده‌ دومین «نمایشگاه آینده چاپ ایران» با اشاره به تغییر زمان برگزاری این رویداد، گفت: با توجه به اینکه مطابق با تقویم، ماه محرم‌الحرام از ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود و روزهای دوم تا چهارم نمایشگاه مصادف بود با سه روز نخست این ماه، طی مذاکراتی که با مسئولان مرکز نمایشگاهی ایران‌مال داشتیم، موفق به تغییر برنامه برگزاری شدیم.

وی ادامه داد: تغییر تاریخ آغاز به کار دومین دوره نمایشگاه IFPEX با این هدف انجام شد که شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان محترم بتوانند در ایام ماه محرم با فراق خاطر در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفای آن حضرت در دهه نخست محرم شرکت کنند و از این حیث دچار مشکل نشوند.

عابدین اعلام کرد: براین اساس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از سه‌شنبه ۲۰ تیر آغاز می‌شود و تا جمعه ۲۳ تیرماه در سالن‌های E0 و E1 مرکز نمایشگاهی مجتمع تجاری ایران‌مال ادامه خواهد داشت.

رئیس نمایشگاه IFPEX درباره روند مراحل اجرایی دومین گام از این رویداد توضیح داد: بلافاصله پس از اخذ مجوز، فعال شدن ستاد خبری، آغاز ثبت‌نام شرکت‌ها، برگزاری نشست‌های منظم شورای سیاست‌گذاری و مذاکرات برای بازدید هیات‌های تجاری داخلی و خارجی از نمایشکاه در دستور کار قرار گرفت و امور اجرایی در حال انجام است.

وی با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن تجربه اولین دوره از نمایشگاه اظهار کرد: تیم برگزارکننده تمام توان و انرژی خود را به کار بسته تا با تکیه بر تجربیات دوره نخست، در راستای تحقق اهداف اولیه نمایشگاه گام بردارد؛ از این‌رو شک نداریم که IFPEX2 به مراتب در سطح بالاتری برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها