سه‌شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
کارگاه «مدرسه کتاب‌‌نخوانی» در هفته کتاب برپا می‌شود

علی نوروزی با اشاره به برگزاری ۱۸۰ برنامه متنوع در سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، گفت: در هفته کتاب، کارگاه آموزشی هزار نفره با محوریت کتابِ «مدرسه‌ کتاب نخوانی» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، علی نوروزی، معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، اظهار کرد: در جلساتی که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با دستگاه‌ها و ادارات مختلف برگزار کرد، برنامه‌های متنوعی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هفته کتاب برنامه‌ریزی شد.
 
وی افزود: به مناسبت هفته کتاب، کارگاه آموزشی هزار نفره با محوریت کتاب «مدرسه‌ کتاب نخوانی (نگاهی به زمینه‌های تربیتی یک بحران فرهنگی)» اثر حمید سپهر با حضور مربیان پرورشی، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نیروهای بخش‌های فرهنگی ادارات مختلف در سالن شهرداری استان برگزار خواهد شد.
 
نوروزی گفت: در کنار رونمایی و نقد کتاب‌های مختلف در روزهای هفته کتاب، از نرم‌افزار «کتاب گویا» رونمایی می‌شود؛ در این نرم‌افزار یک کتاب در ۳۰ دقیقه با گویش‌های مختلف خلاصه شده است. 
 
معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در پایان با اشاره به برگزاری حدود ۱۸۰ برنامه متنوع در هفته کتاب بیان کرد: برپایی نشست‌های تخصصی با دانشجویان، تجلیل از پیشکسوتان و نوقلمان، برپایی مسابقات کتابخوانی و همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در برگزاری برنامه «دو پنجره» از دیگر برنامه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در هفته کتاب سال جاری به‌شمار می‌رود.
 
سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ تا ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها