یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
آغاز ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

نام‌نويسی بيمه درمان تکميلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و فعالان قرآن وعترت برای سال ۱۴۰۱ -۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در راستای فراهم‌سازی سلامت جامعه‌ فرهنگی و هنری کشور و تامین آرامش آنان به هنگام بروز بیماری‌ها، صندوق اعتباری هنر خدمات بیمه تکمیلی اعضاء خود را از تاریخ اول مهر‌‌ماه تا آخر شهریور‌ماه ارائه می‌‌دهد.

باتوجه به انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا، هنرمندان، نویسندگان ، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت  عضو این صندوق می توانند از امروز یکشنبه ۱۳ شهریور تا پایان روز چهارشنبه ۲۳ شهریور با مراجعه به سایت صندوق اعتباری هنر به نشانی    www.honarcredit.ir  اقدام به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نمایند.

خدمات بیمه درمان تکمیلی در قالب ۳ طرح شامل «امید»، «آرامش» و «رفاه»، ارائه می‌شود تا اعضا بر‌اساس نیاز درمانی و توان مالی، به ثبت‌نام در یکی از طرح‌های بیمه تکمیلی اقدام کنند.

پوشش‌های اصلی در بیمه‌ درمان گروهی برای تمامی طرح‌ها بدون سقف ارائه می‌شود.

با توجه به رسالت صندوق اعتباری هنر در حمایت از جامعه فرهنگ و هنر کشور، بیش از نیمی از حق بیمه سهم اعضا و افراد تحت تکفل از طرف صندوق در قالب یارانه پرداخت می‌شود.

براین اساس مبلغ پرداختی سهم اعضا به ازاء هر نفر برای طرح امید ۲۱۰ هزارتومان، طرح آرامش ۸۴۵ هزارتومان و طرح رفاه یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان است.

متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت‌نام  کنند.

همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۷۹ هزار و ۶۲۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث برخوردار می‌شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می‌شود.

لازم به یادآوری است؛ ثبت‌نام بیمه تکمیلی دریک مرحله و از طریق سایت صندوق ارائه می‌شود و ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است.
برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزينه پرداختي اينجا کليک کنيد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها