پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
وزیر فرهنگ از بیروت به بناب رفت

وزیر فرهنگ پس از بازگشت از لبنان دقایقی پیش برای حضور در بیستمین جشنواره سراسری شعر غدیر وارد آذربایجان شرقی شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محمدمهدی اسماعیلی که  پس از حضور در آیین گشایش هفته فرهنگی ایران در لبنان بامداد امروز وارد ایران شده بود، ظهر امروز برای شرکت در آیین پایانی بیستمین جشنواره سراسری شعر غدیر و شانزدهمین جشنواره آوای انتظار در شهرستان بناب، وارد آذربایجان شرقی شد.
جشنواره سراسری شعر غدیر در بیست دوره برگزاری خود آورده‌های‌ ادبی مطلوبی در حوزه شعر غدیر و همچنین ترویج فرهنگ علوی و تقویت و تشویق شعرای آیینی برای تولید اثر در این حوزه، داشته است.

همچنین جشنواره موسیقی آوای انتظار نیز که امسال شانزدهمین دوره آن برگزار می‌شود از جایگاه مطلوبی در حوزه موسیقی ارزش‌مدار برخوردار است.
براساس این گزارش نفرات برتر دو جشنواره یاد شده امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی خواهند شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از این در ماه های گذشته در آیین پایانی نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان باغچه بان در شهرستان مرند و آیین اختتامیه جشنواره ملی تئاتر کوتاه ارسباران در آذربایجان شرقی حضور یافته بود.
در این سفر سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع، سیدمحمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها