سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
ارسال بیش از 200 عنوان پایان‌نامه به دبیرخانه بیستمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال

بیش از 200 عنوان پایان‌نامه به دبیرخانه بیستمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، براساس فراخوان بیستمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال، شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در سه بخش اصلی، ویژه و بین‌الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 28 اسفندماه سال 1400 است.
 
بخش اصلی این جشنواره شامل حوزه‌هایی در 6 گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و علوم انسانی است. بر این اساس، در هریک از گروه‌ها دانشجویانی که صرفاً در موضوعات زیر از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
 
گروه علوم پزشکی: ناباروری و بیولوژی تولید مثل، طب بازساختی و سلول‌ درمانی، ارتقای سلامت، اپیدمیولوژی، سرطان
 
گروه فنی و مهندسی: صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مهندسی برق
 
گروه علوم پایه: زیست‌شناسی، زمین‌شناسی، شیمی
 
 گروه علوم انسانی: ارتباطات، علوم اجتماعی، زبان و  ادبیات فارسی، حقوق، اقتصاد، دین، فلسفه، مدیریت، روانشناسی و علوم تربیتی، علوم سیاسی، تاریخ
 
گروه هنر و معماری: طراحی مد و لباس، معماری ایرانی و اسلامی، هنر ایرانی و اسلامی
 
 گروه کشاورزی: گیاهان دارویی، صنایع غذایی، باغبانی
 
در بخش ویژه این جشنواره، پایان‌نامه‌های نگارش شده در زمینه‌های علوم انسانی اسلامی، سیاستگذاری علم و فناوری، اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و تاریخ شفاهی پذیرش می‌شوند.
 
 بخش بین‌الملل به دانشجویان غیرایرانی اختصاص یافته که پایان‌نامه‌های خود را با موضوع ایران تدوین کرده‌اند.
 
برترین‌های گروه علوم انسانی و بخش ویژه در اولویت نشر قرار می‌گیرند.
 
دریافت اطلاعات بیشتر و تمامی مراحل ثبت‌نام اعم از تکمیل فرم و بارگذاری پایان‌نامه‌ها از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه جشنواره به آدرس www.isba.ir امکان‌پذیر است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها