دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
جشن امضای کتاب «موهایم را دوباره خواهم بافت»

نقد و بررسی کتاب «موهایم را دوباره خواهم بافت»، اثر نازنین متین‌نیا با حضور یونس شکر‌خواه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «موهایم را دوباره خواهم بافت»، اثر نازنین متین‌نیا پنجشنبه (4‌ آذرماه) ساعت 15 با حضور ارسیا تقوا، اردشیر رستمی، یونس شکرخواه و نازنین متین‌نیا برگزار خواهد شد. 

کتاب «موهایم را دوباره خواهم بافت» به نویسندگی نازنین متین‌نیا و با طرح‌هایی از اردشیر رستمی توسط انتشارات زیرفون منتشر شد. این کتاب مجموعه یادداشت‌هایی است از روزگار مبارزه با بیماری سرطان. نازنین متین‌نیا، روزنامه‌نگار و دبیر صفحه آخر روزنامه اعتماد بخشی از این‌ یادداشت‌ها را در دوران بیماری در روزنامه اعتماد منتشر کرده و پس از بهبودی، با اضافه کردن یادداشت‌هایی تازه این مجموعه را کامل کرده است. طرح‌های اردشیر رستمی و یادداشتی از ارسیا تقوا روانپزشک، در کنار نوشته‌های متین‌نیا، کتابی خواندنی از شرح‌حال یک بیمار مبتلا به سرطان شده است

«دلتنگی»، «معجزه دست‌های تو»، «شفافیت و زمینی بودن»، «بدهکاری آخیش»، «روایت درد»، «کاسه‌ ای‌کاش»، «هلی‌کوپتر نجات»، «احتمال کرونا، قطعیت سرطان»، «گاز زدن به سیب قرمز»، «تاب‌آوری»، «بعد از بولدوز»، «بازی از دست دادن» و «خاطره می‌شود» عناوین بخش‌های این اثر است.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم، می‌توانند به نشانی خیابان فرشته، خیابان فیاضی، بعد از چناران، پلاک 50، مجتمع فرهنگان فرشته مراجعه کنند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها