دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
دوره مجازی شبهه‌پژوهی حکومت دینی برگزار می‌شود

به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه‌های علمیه دوره شبهه پژوهی حکومت دینی به دو زبان فارسی و عربی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه‌های علمیه با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دوره شبهه پژوهی حکومت دینی به دو زبان فارسی و عربی برگزار می‌شود.
 
این دوره از سلسله دوره‌های مدرسه بهاری با محوریت «پاسخی به شائبه استبداد» می‌باشد که ۲۶ فروردین به صورت مجازی ویژه اساتید سطوح عالی و سطح ۴ همچنین اساتید دانشگاه و دکتری همراه با صدور گواهینامه پایان دوره صورت خواهد پذیرفت.
 
در این دوره اساتید مطرحی همچون؛ «آیت‌الله شب زنده‌دار؛ نسبت سنجی جمهوری اسلامی و نظام استبدادی»، «حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه؛ امکان یا امتناع استبداد در حکومت دینی»، «حجت الاسلام لک زایی؛ بررسی مواجهه علما با حکام مستبد و سلاطین جور»، «حجت الاسلام سیدسجاد ایزدهی؛ رابطه ولایی مردم و حاکم اسلامی»، «حجت الاسلام مهدی ابوطالبی؛ ولایت مطلقه نه حکومت مطلقه»، «حجت الاسلام مهدی امیدی؛ جایگاه پرسشگری و انتقاد در حکومت دینی و پاسخگویی حاکم» و با حضور مجتبی زاده به عنوان دبیر علمی برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ثبت نامه تا ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ به نشانی @Admin_spasokh در پیام رسان ایتا ثبت نام کنند.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها