یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
نشست شهید صدر و مسائل معاصر ما برگزار می‌‌شود

نشست «شهید صدر و مسائل معاصر ما» عصر امروز در دانشگاه علوم اسلامی رضوی به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی و همکاری پژوهشگاه تخصصی شهید صدر برگزار می‌‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دانشگاه علوم اسلامی رضوی با همکاری پژوهشگاه تخصصی شهید صدر، به مناسبت هشتاد و ششمین سال زادروز اندیشمند بزرگ جهان اسلام شهید آیت الله سید محمدباقر صدر، نشست شهید صدر و مسائل معاصر ما را برگزار می‌کند.
 
کتاب «نا» روایتی است جامع از زندگانی شهید والامقام سید محمدباقر صدر که از سوی پژوهشگاه تخصصی شهید صدر برای نخستین بار در آبان ماه ١٣٩٩ عرضه شد. اینک پس از گذشت چهار ماه از انتشار این کتاب و استقبال مخاطبان این اثر، جلسۀ نقد و بررسی این کتاب در دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد برگزار می‌شود.
 
در نشست شهید صدر و مسائل معاصر ما، مریم برادران، نویسنده کتاب، محمدرضا قائمی نیک، عضو هیئت علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه رضوی، استاد سعید تشکری، نویسنده و منتقد ادبی و قربانزاده حضور خواهند داشت و درباره این کتاب به گفت‌وگو خواهند پرداخت.
 
این برنامه یکشنبه، دهم اسفند ماه از ساعت ١۶ در دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد برگزار خواهد شد. همچنین این مراسم به‌صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام و روبیکای پژوهشگاه شهید صدر و صفحه دانشگاه علوم اسلامی رضوی به آدرس‌های زیر پخش خواهد شد:

 https://www.instagram.com/shahidsadrlive/
https://rubika.ir/shahid_mbsadr
https://www.instagram.com/razaviacir/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها