سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
سومین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» تمدید شد

سومین دوره پویش کتابخوانی «کتاب ‌قهرمان» که با محوریت کتاب «پوتین قرمزها»، نوشته فاطمه بهبودی در حال برگزاری است، تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سومین دوره مسابقه بزرگ «کتاب‌ قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌قرمزها» نوشته فاطمه بهبودی، با همکاری انتشارات سوره مهر و مرکز رسانه‌ای شیرازه در حال برگزاری است. این پویش از آبان 99 آغاز شد و قرار بود تا دهه فجر ادامه داشته باشد؛ ولی با توجه به استقبال گسترده مخاطبان تا 25 اسفند 99 تمدید شد.
 
کتاب «پوتین‌قرمزها» خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در دوران دفاع مقدس است. او طی مصاحبه‌هایی به همت فاطمه بهبودی، خاطرات خود را از بازجویی افسرهای رده‌بالای عراقی بیان کرده است.
 
بهبودی داستان را با بازجویی یکی از این افسرهای رده‌بالا آغاز می‌کند و با این روش، خواننده را به فضای اصلی داستان می‌کشاند. سپس به گذشته راوی باز می‌گردد و زندگی او را روایت می‌کند. در واقع فصل‌های کتاب بین گذشته راوی تا زمانی که او به مسئولیت جنگ روانی قرارگاه می‌رسد، در رفت و آمد است. بخش‌هایی که نویسنده از زندگی شخصی راوی بیان کرده، شامل بخشی از روابط خانوادگی و برادران راوی، تحصیلات و شغل‌های قبلی وی و فعالیت‌های انقلابی اوست.
 
کتاب «پوتین‌قرمزها» در 392 صفحه منتشر شده است که در دوره برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» با قیمت چهل‌هزار تومان به فروش خواهد رسید.
 
برای تهیه کتاب، علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید به سایت کتاب‌قهرمان و سایت انتشارات سوره مهر و کتابیکا مراجعه کرده یا عدد 5 را به شماره 50005460 ارسال کنید. همچنین نسخه الکترونیکی و صوتی کتاب در نرم‌افزار «کتاب‌قهرمان» موجود است.
 
جوایز این دوره از مسابقه بزرگ «کتاب‌قهرمان» شامل ده جایزه سه‌میلیون ‌ریالی ویژه خریداران کتاب، چهارده جایزه پنج‌میلیون‌ ریالی ویژه خوانندگان کتاب و همچنین جوایز ویژه همراهان وفادار به میزان سه جایزه ده‌میلیون ‌ریالی، دو جایزه بیست‌میلیون‌ ریالی و جایزه ویژه سی‌میلیون ‌ریالی خواهد بود. برای شرکت در مسابقه به سایت ketabghahreman.com مراجعه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها