چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
«مودب» دبیر جایزه ملی شعر قرآن و عترت شد

معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در حکمی، علی محمد مؤدب را به عنوان «دبیر علمی جایزه ملی شعر قرآن و عترت» منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علی محمد مؤدب را به عنوان دبیر علمی جایزه ملی شعر قرآن و عترت منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:
«معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در راستای ترویج و گسترش فرهنگ و معارف قرآن و اهل بیت (ع) و حمایت از تولید آثار و محصولات ممتاز قرآنی، جشنواره‌های مختلف را با همکاری نهادها، مؤسسات و فعالان فرهنگی و قرآنی کشور برگزار می‌کند.
بر این اساس و بنا بر پیشنهاد مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت، به موجب این حکم شما را به عنوان «دبیر علمی جایزه ملی شعر قرآن و عترت» منصوب می‌کنم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها و مشارکت هنرمندان متعهد و خلاق، شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد فرهنگی باشیم که بی تردید پنجره‌ای به دریای لبریز از عشق و ارادت به ساحت مقدس قرآن کریم و عترت طاهره خواهد بود.»

علی‌محمد مودب دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امام صادق (ع) است که در مؤسسات علمی، فرهنگی و هنری متعدد به عنوان مدرس مشغول به فعالیت بوده است. از جمله تالیفات وی می‌توان به عاشقانه‌های پسر نوح، روضه در تکیه پروتستان‌ها، دستخون، عطر هیچ گلی نیست، باز از عشق، مثنوی‌ها و… اشاره کرد.

مدیر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان تهران، دبیر علمی کنگره عالی شعر دفاع مقدس استان تهران، عضو شورای مؤسس و هیأت علمی جشنواره شعر فجر، دبیر جشنواره شعر انقلاب، دبیر تحریریه فصلنامه شعر و… نیز از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی وی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها